Product Description
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | RB600A |
| Architecture | PPC |
| CPU nominal frequency | 266MHz |
| License level | Level4 |
| Size of RAM | 128MB |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | 36-56V |
| 802.3af support | Yes |
| Number of DC inputs | 10-56V |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100 Ethernet ports | 3 |
| 10/100/1000 Ethernet ports | Yes |
Peripherals
| Details | |
|---|---|
| Memory card type | CF |
| Memory Cards | 2 |
| MiniPCI slots | 4 |
UAE Dirham
USD